Szia Vendég!

Az alapítvány célja: a hemofilával együtt élő emberek segítése, életminőségének javítása, a betegségükkel kapcsolatos tájékoztatás, felvilágosítás orvosi és jogi szinten egyaránt.

Fontosnak tartjuk a szülők felvilágosítását, ezzel könnyítve a kezelőorvosok munkáját. A legfontosabb, hogy a gyerekek találkozzanak és beszélgessenek idősebb hemofíliásokkal, hogy az ő tapasztalataikból tanuljanak. Ezért 2008 tavaszán létrehoztunk egy Hemofília Klubot, melynek célja: egy rendszeres találkozás betegtársainkkal és a gyermek hemofíliásokkal. Ennek keretében szerveztünk Visegrádra, Királyrétre és Nagykarácsonyba egy-egy kirándulást, valamint előadással egybekötött játszóházat a gyermekek ill. szüleik részére. Ezeket az összejöveteleket havi rendszerességgel kívánjuk folytatni.